Thuiswedstrijden 2017-2018.

Datum Uur Team Thuis
Team Uit
woensdag 9 augustus 2017 20.00 u. Pitzemburg Mechelen HSE A GSG Aarschot HSE A
donderdag 10 augustus 2017 20.00 u. Pitzemburg Mechelen HSE A BBC Scheldejeugd Temse HSE A
zaterdag 12 augustus 2017 20.00 u. Pitzemburg Mechelen HSE B Red Vic Wilrijk HSE B
zaterdag 19 augustus 2017 10.00 u. Pitzemburg Mechelen M19 A Basket Willebroek M19 A
zaterdag 19 augustus 2017 16.30 u. Pitzemburg Mechelen DSE A Lubbeek B-Ball-Stars DSE A
zaterdag 19 augustus 2017 20.00 u. Pitzemburg Mechelen HSE B Stella Artois Leuven Bears HSE C
donderdag 24 augustus 2017 20.00 u. Pitzemburg Mechelen HSE A Bavi Vilvoorde HSE B
zaterdag 26 augustus 2017 14.00 u. Pitzemburg Mechelen DSE A BC Asse-Ternat DSE A
zondag 27 augustus 2017 15.00 u. Pitzemburg Mechelen HSE A Basket Malle HSE A
zaterdag 2 september 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen G14 A Fera Bornem Basket G14 A
zaterdag 2 september 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen M19 A Aartselaar BBC M19 A
zaterdag 2 september 2017 14.00 u. Pitzemburg Mechelen J16 A BBC Sint-Katelijne-Waver J16 A
zaterdag 2 september 2017 14.00 u. Pitzemburg Mechelen J18 A Fera Bornem Basket J18 B
zaterdag 2 september 2017 18.45 u. Pitzemburg Mechelen DSE A Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE B
zaterdag 9 september 2017 14.00 u. Pitzemburg Mechelen M16 A Port of Antwerp Giants M16 A
zaterdag 9 september 2017 18.45 u. Pitzemburg Mechelen HSE C Basket Malle HSE B
zaterdag 9 september 2017 20.45 u. Pitzemburg Mechelen HSE B Essense Esbac HSE A
zondag 10 september 2017 15.00 u. Pitzemburg Mechelen HSE A BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A
zaterdag 16 september 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen G14 A KBBC T&T D'Vine Turnhout G14 A
zaterdag 16 september 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen J16 A KBBC T&T D'Vine Turnhout J16 B
zaterdag 16 september 2017 14.00 u. Pitzemburg Mechelen J18 A Port of Antwerp Giants J18 C
zaterdag 16 september 2017 16.45 u. Pitzemburg Mechelen DSE B Kangoeroes Basket Willebroek DSE C
zaterdag 16 september 2017 14.00 u. Pitzemburg Mechelen Vedett
zaterdag 23 september 2017 14.00 u. Pitzemburg Mechelen M14 A Notre Dame Leuven M14 B
zaterdag 23 september 2017 14.00 u. Pitzemburg Mechelen M19 A Port of Antwerp Giants M19 A
zaterdag 23 september 2017 18.45 u. Pitzemburg Mechelen HSE C Zuiderkempen Diamonds HSE A
zaterdag 23 september 2017 20.45 u. Pitzemburg Mechelen HSE B K. Vabco Mol BBC HSE B
zaterdag 30 september 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen G14 A Gembo Borgerhout G14 B
zaterdag 30 september 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen M16 A BBC Putte M16 A
zaterdag 30 september 2017 14.00 u. Pitzemburg Mechelen G12 A Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 A
zaterdag 30 september 2017 18.45 u. Pitzemburg Mechelen DSE A Gembo Borgerhout DSE A
zondag 1 oktober 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen G08 A Fellows Ekeren BBC G08 A
zondag 1 oktober 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen G10 A Olicsa Antwerpen G10 A
zaterdag 7 oktober 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen J16 A Gembo Borgerhout J16 B
zaterdag 7 oktober 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen M19 A BBC Sint-Katelijne-Waver M19 A
zaterdag 7 oktober 2017 14.00 u. Pitzemburg Mechelen G14 A Willibies Antwerpen G14 A
zaterdag 7 oktober 2017 14.00 u. Pitzemburg Mechelen J18 A Essense Esbac J18 A
zaterdag 7 oktober 2017 16.45 u. Pitzemburg Mechelen DSE B Oxaco BBC Boechout DSE A
zaterdag 7 oktober 2017 18.45 u. Pitzemburg Mechelen DSE A Fellows Ekeren BBC DSE A
zaterdag 7 oktober 2017 18.45 u. Pitzemburg Mechelen HSE C Phantoms Basket Boom HSE A
zondag 8 oktober 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen G10 B BBC Schelle G10 B
zondag 8 oktober 2017 14.00 u. Pitzemburg Mechelen G12 B BC Guco Lier Vzw G12 A
zondag 8 oktober 2017 14.00 u. Pitzemburg Mechelen G12 C Port of Antwerp Giants G12 B
zaterdag 14 oktober 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen G10 B Kangoeroes Basket Willebroek G10 A
zaterdag 14 oktober 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen M16 A BBC Alsemberg M16 A
zaterdag 14 oktober 2017 14.00 u. Pitzemburg Mechelen M14 A Jets Basket Zaventem M14 A
zaterdag 14 oktober 2017 16.00 u. Pitzemburg Mechelen G12 A Oxaco BBC Boechout G12 B
zaterdag 14 oktober 2017 20.45 u. Pitzemburg Mechelen HSE B BBC Coveco Niel HSE A
zaterdag 14 oktober 2017 14.00 u. Pitzemburg Mechelen Wase Wolven
zondag 15 oktober 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen G08 A Port of Antwerp Giants G08 B
zondag 15 oktober 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen G10 A Horticult Kontich Wolves G10 A
zondag 15 oktober 2017 15.00 u. Pitzemburg Mechelen HSE A BBC Finas Geel HSE B
zaterdag 21 oktober 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen J16 A Mercurius BBC Berchem J16 B
zaterdag 21 oktober 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen M19 A Phantoms Rupel Basket M19 A
zaterdag 21 oktober 2017 14.00 u. Pitzemburg Mechelen G14 A Basket Willebroek G14 B
zaterdag 21 oktober 2017 14.00 u. Pitzemburg Mechelen J18 A Willibies Antwerpen J18 A
zaterdag 21 oktober 2017 16.45 u. Pitzemburg Mechelen DSE B BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE C
zaterdag 21 oktober 2017 18.45 u. Pitzemburg Mechelen DSE A Port of Antwerp Giants DSE B
zaterdag 21 oktober 2017 18.45 u. Pitzemburg Mechelen HSE C Bot Schilde HSE A
zondag 22 oktober 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen G12 B Basket Malle G12 A
zondag 22 oktober 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen G12 C Wuustwezel BBC G12 B
zaterdag 28 oktober 2017 16.45 u. Pitzemburg Mechelen DSE B Koninklijke Herentalse BBC DSE A
zaterdag 28 oktober 2017 18.45 u. Pitzemburg Mechelen DSE A BC Guco Lier Vzw DSE A
zaterdag 28 oktober 2017 14.00 u. Pitzemburg Mechelen Basket Weit
zaterdag 11 november 2017 14.00 u. Pitzemburg Mechelen G12 A Port of Antwerp Giants G12 A
zaterdag 11 november 2017 20.45 u. Pitzemburg Mechelen HSE B Basket Stabroek HSE B
zondag 12 november 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen G08 A Bonheiden Basketball G08 A
zondag 12 november 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen G10 A Red Vic Wilrijk G10 A
zondag 12 november 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen G10 B Fera Bornem Basket G10 A
zondag 12 november 2017 15.00 u. Pitzemburg Mechelen HSE A Horticult Kontich Wolves HSE B
zaterdag 18 november 2017 10.00 u. Pitzemburg Mechelen J16 A BBC Laakdal J16 B
zaterdag 18 november 2017 10.00 u. Pitzemburg Mechelen M16 A Fellows Ekeren BBC M16 A
zaterdag 18 november 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen G12 C Kangoeroes Basket Willebroek G12 B
zaterdag 18 november 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen G14 A Bonheiden Basketball G14 A
zaterdag 18 november 2017 14.00 u. Pitzemburg Mechelen J18 A Bonheiden Basketball J18 A
zaterdag 18 november 2017 14.00 u. Pitzemburg Mechelen M14 A BC Grimbergen M14 A
zaterdag 18 november 2017 16.45 u. Pitzemburg Mechelen DSE B Basket Willebroek DSE D
zaterdag 18 november 2017 18.45 u. Pitzemburg Mechelen DSE A Basket Willebroek DSE C
zondag 19 november 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen G12 B BC Cobras Schoten-Brasschaat G12 C
zondag 19 november 2017 15.00 u. Pitzemburg Mechelen HSE A BBC Okido Arendonk HSE A
zaterdag 25 november 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen G10 B BBC Coveco Niel G10 A
zaterdag 25 november 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen M16 A BC Machelen-Diegem M16 A
zaterdag 25 november 2017 14.00 u. Pitzemburg Mechelen G12 A Gembo Borgerhout G12 A
zaterdag 25 november 2017 14.00 u. Pitzemburg Mechelen M14 A Remant Basics Melsele-Beveren M14 A
zaterdag 25 november 2017 16.00 u. Pitzemburg Mechelen G12 C KBBC T&T D'Vine Turnhout G12 A
zaterdag 25 november 2017 18.45 u. Pitzemburg Mechelen HSE C KBBC T&T D'Vine Turnhout HSE B
zaterdag 25 november 2017 20.45 u. Pitzemburg Mechelen HSE B Mercurius BBC Berchem HSE A
zondag 26 november 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen G08 A BC Guco Lier Vzw G08 B
zondag 26 november 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen G10 A Gembo Borgerhout G10 A
zondag 26 november 2017 15.00 u. Pitzemburg Mechelen HSE A BBC Lyra Nila Nijlen HSE A
zondag 3 december 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen G10 A Phantoms Basket Boom G10 A
zondag 3 december 2017 12.00 u. Pitzemburg Mechelen G10 B Willibies Antwerpen G10 A
zondag 3 december 2017 14.00 u. Pitzemburg Mechelen G12 B BBC Schelle G12 B
zondag 3 december 2017 14.00 u. Pitzemburg Mechelen G12 C Bonheiden Basketball G12 C
zaterdag 9 december 2017 14.00 u. Pitzemburg Mechelen G12 B BBC Putte G12 A
zaterdag 9 december 2017 16.45 u. Pitzemburg Mechelen DSE B Mercurius BBC Berchem DSE B
zaterdag 9 december 2017 18.45 u. Pitzemburg Mechelen DSE A BBC Sint-Katelijne-Waver DSE B
zaterdag 9 december 2017 14.00 u. Pitzemburg Mechelen Gulle Trakteert
zaterdag 16 december 2017 14.00 u. Pitzemburg Mechelen G12 A Duffel B.B.C. G12 A
zaterdag 16 december 2017 18.45 u. Pitzemburg Mechelen HSE C BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE B
zaterdag 16 december 2017 0.00 u. Pitzemburg Mechelen HSE B BBC Okido Arendonk HSE B
zondag 17 december 2017 15.00 u. Pitzemburg Mechelen HSE A Koninklijke Herentalse BBC HSE A
zaterdag 6 januari 2018 16.45 u. Pitzemburg Mechelen DSE B BBC Schelle DSE C
zaterdag 6 januari 2018 18.45 u. Pitzemburg Mechelen DSE A BBC Lyra Nila Nijlen DSE B
zaterdag 6 januari 2018 14.00 u. Pitzemburg Mechelen El Toro Loco Putte
zaterdag 13 januari 2018 10.00 u. Pitzemburg Mechelen J16 A Red Vic Wilrijk J16 B
zaterdag 13 januari 2018 10.00 u. Pitzemburg Mechelen M16 A BC Cobras Schoten-Brasschaat M16 A
zaterdag 13 januari 2018 12.00 u. Pitzemburg Mechelen G14 A Soba Antwerpen G14 B
zaterdag 13 januari 2018 14.00 u. Pitzemburg Mechelen M14 A BC Foyer Molenbeek M14 B
zaterdag 13 januari 2018 18.45 u. Pitzemburg Mechelen HSE C Horticult Kontich Wolves HSE C
zaterdag 13 januari 2018 20.45 u. Pitzemburg Mechelen HSE B Red Vic Wilrijk HSE B
zondag 14 januari 2018 15.00 u. Pitzemburg Mechelen HSE A Oxaco BBC Boechout HSE B
zaterdag 20 januari 2018 10.00 u. Pitzemburg Mechelen M16 A Aartselaar BBC M16 A
zaterdag 20 januari 2018 18.45 u. Pitzemburg Mechelen HSE C BBC Lyra Nila Nijlen HSE B
zaterdag 20 januari 2018 20.45 u. Pitzemburg Mechelen HSE B BBC Schelle HSE A
zaterdag 20 januari 2018 14.00 u. Pitzemburg Mechelen Flam
zondag 21 januari 2018 15.00 u. Pitzemburg Mechelen HSE A BC Guco Lier Vzw HSE B
zaterdag 27 januari 2018 18.45 u. Pitzemburg Mechelen HSE C Olicsa Antwerpen HSE A
zaterdag 27 januari 2018 20.45 u. Pitzemburg Mechelen HSE B Basket Willebroek HSE B
zondag 28 januari 2018 15.00 u. Pitzemburg Mechelen HSE A Wuustwezel BBC HSE A
zaterdag 3 februari 2018 12.00 u. Pitzemburg Mechelen G14 A Kangoeroes Basket Willebroek G14 B
zaterdag 3 februari 2018 14.00 u. Pitzemburg Mechelen J18 A KBBC T&T D'Vine Turnhout J18 A
zaterdag 3 februari 2018 16.45 u. Pitzemburg Mechelen DSE B Phantoms Basket Boom DSE C
zaterdag 3 februari 2018 18.45 u. Pitzemburg Mechelen DSE A BBC Schelle DSE B
zondag 11 februari 2018 15.00 u. Pitzemburg Mechelen HSE A Antwerp Dynamics vzw HSE A
zaterdag 17 februari 2018 14.00 u. Pitzemburg Mechelen M14 A Koninklijke Sint-Niklase Condors M14 A
zaterdag 17 februari 2018 16.45 u. Pitzemburg Mechelen DSE B Duffel B.B.C. DSE B
zaterdag 17 februari 2018 18.45 u. Pitzemburg Mechelen DSE A Aartselaar BBC DSE A
zaterdag 24 februari 2018 10.00 u. Pitzemburg Mechelen J16 A Basket Stabroek J16 A
zaterdag 24 februari 2018 10.00 u. Pitzemburg Mechelen M16 A Duffel B.B.C. M16 A
zaterdag 24 februari 2018 12.00 u. Pitzemburg Mechelen G14 A Red Vic Wilrijk G14 B
zaterdag 24 februari 2018 14.00 u. Pitzemburg Mechelen J18 A BC Guco Lier Vzw J18 B
zaterdag 24 februari 2018 16.45 u. Pitzemburg Mechelen DSE B Bonheiden Basketball DSE B
zaterdag 24 februari 2018 18.45 u. Pitzemburg Mechelen DSE A Bonheiden Basketball DSE A
zaterdag 24 februari 2018 14.00 u. Pitzemburg Mechelen Klavermannen
zaterdag 3 maart 2018   Pitzemburg Mechelen M14 A Mercurius BBC Berchem M14 A
zaterdag 3 maart 2018 16.45 u. Pitzemburg Mechelen DSE B Olicsa Antwerpen DSE A
zaterdag 3 maart 2018 18.45 u. Pitzemburg Mechelen DSE A Phantoms Basket Boom DSE B
zondag 4 maart 2018 0.00 u. Pitzemburg Mechelen HSE A Basket Stabroek HSE A
zaterdag 10 maart 2018 18.45 u. Pitzemburg Mechelen HSE C Nieuw Brabo Antwerpen HSE B
zaterdag 10 maart 2018 20.45 u. Pitzemburg Mechelen HSE B Spartacus SCK Antwerpen HSE A
zaterdag 10 maart 2018 14.00 u. Pitzemburg Mechelen Wannabees
zaterdag 17 maart 2018 20.45 u. Pitzemburg Mechelen HSE B BBC Berlaar HSE A
zondag 18 maart 2018 15.00 u. Pitzemburg Mechelen HSE A Nieuw Brabo Antwerpen HSE A
zaterdag 24 maart 2018 12.00 u. Pitzemburg Mechelen G14 A Aartselaar BBC G14 B
zaterdag 24 maart 2018 16.45 u. Pitzemburg Mechelen DSE B Red Vic Wilrijk DSE A
zaterdag 24 maart 2018 18.45 u. Pitzemburg Mechelen DSE A Duffel B.B.C. DSE A
zaterdag 24 maart 2018 18.45 u. Pitzemburg Mechelen HSE C BBC Putte HSE A
zondag 8 april 2018 15.00 u. Pitzemburg Mechelen HSE A BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A
zaterdag 14 april 2018 10.00 u. Pitzemburg Mechelen J16 A K. Vabco Mol BBC J16 B
zaterdag 14 april 2018 16.45 u. Pitzemburg Mechelen DSE B Port of Antwerp Giants DSE C
zaterdag 14 april 2018 18.45 u. Pitzemburg Mechelen HSE C BC Guco Lier Vzw HSE D
zaterdag 14 april 2018 14.00 u. Pitzemburg Mechelen Burcht Basketbal
zaterdag 21 april 2018 18.45 u. Pitzemburg Mechelen HSE C Vriendenhof Walem HSE A
zaterdag 21 april 2018 20.45 u. Pitzemburg Mechelen HSE B BC Guco Lier Vzw HSE C
zondag 22 april 2018 10.00 u. Pitzemburg Mechelen J18 A Sobabee Zwijndrecht J18 A
zondag 22 april 2018 12.00 u. Pitzemburg Mechelen J16 A Willibies Antwerpen J16 C
zaterdag 5 mei 2018 20.45 u. Pitzemburg Mechelen HSE B Jong Edegem BBC HSE A